Keyboardy

Vyberte
Triediť podľa
22 Výsledky pre "Keyboardy"
Filter a radenie
Keyboardy

Keyboard alebo elektrický klavír? Poznáte rozdiel?

Oba tieto elektronické klávesové nástroje sa v rukách skutočného hudobníka stávajú skutočnými všenástrojmi. Keyboard ponúka veľa rôznych zvukov vrátane tónov klavíra, organov, huslí, fláut atď. vybrať si môžete so širokej ponuky zvukov. Má 61 alebo 76 kláves a je ľahší a prenosnejší.

Elektrický klavír je primárne navrhnutý, aby napodobňoval zvuk akustického klavíra. Tiež však môže byť vybavený ďalšími zvukmi. Elektrický klavír nie je primárne učený na prenos. V našej ponuke nájdete keyboardy aj elektrické klavíry pre začiatočníkov, ale tiež profesionálnejšie kúsky, ktoré vám pomôžu so skladaním vlastného hitu.

Elektrický klavír a prvé kroky

U nás nájdete elektrické klavíry pre začiatočníkov, ktoré vám pomôžu zaučiť sa do tajov klavírnej hry a prevedú vás procesom úplne od začiatku. Vďaka podsvieteniu kláves vám pomôžu s memorovaním a tréningom stupníc či piesní a inteligentný program na učenie urýchli váš progres.

Naučte sa hrať jednotlivé noty, melódie a popritom všetkom aj udržiavať správny rytmus – už aj niekoľko minút tréningu denne vám zabezpečí neustále zlepšovanie sa.

Keyboard je ako štúdio - skladajte vlastné hity

Vďaka možnosti nahrávať vlastné stopy a kombinovať ich môžete na našich keyboardoch značky Schubert začať so skladaním vlastných piesní. Spojte viacero liniek a vytvorte jednoliatu melódiu, alebo zapojte aj ostatné nástroje z pamäte keyboardu a poskladajte rovno celú skladbu. U niektorých modelov máte k dispozícií aj základné sety efektov, ako napríklad sustain vibrato.

Chýba vám už len spev? Niektoré naše modely keyboardov sú vybavené vstupmi pre mikrofón. Toto je výbava na to, aby ste vydali svoj prvý skutočný hit.

Naozaj je to takto jednoduché. Jediné čo potrebujete pridať je vaša práca, talent a nápad. Hity presne podľa vášho gusta môžete doslova vyrábať vo vašej obývačke.

Trénujte potichu a kdekoľvek

Keyboard so vstupom na slúchadlá vám umožní trénovať celé hodiny aj uprostred noci a nikoho nevyrušovať. Vyberte si niektoré z našich setov, a s keyboardom k vám prídu aj hudobnícke slúchadlá a lavička. Doslova domáce štúdio v jedinej krabici!

Navyše, keyboardy Schubert môžete používať skutočne kdekoľvek. Okrem napájania adaptérom je je možné ich napájať aj batériami. Zábava nikdy nekončí a z vás sa môže stať lokálna hudobná hviezda rýchlejšie, akoby ste si dokázali predstaviť. Rozbaľte to na párty s kamarátmi, na oslave narodenín, či iného jubilea.

Chcete ísť o level vyššie?

V ponuke nášho e-shopu nájdete od značky Schubert aj elektrické klavíry vhodné pre skúsenejších hudobníkov. Vyššia rada ponúka výhody hrania na keyboarde, avšak spája ich so skutočným pocitom hrania na klavír vďaka pedálom a masívnej konštrukcií. Niektoré modely sú vybavené s kladivkovou mechanikou. Okrem toho ponúkajú elektronické klavíry aj možnosť pripojenia ďalších efektov alebo samplerov cez midi výstup, vďaka ktorému dokážete využívať tieto klavíry aj pre nahrávanie v štúdiu.

Je digitálne piano vašou voľbou? Ešte neviete ako vybrať? Potom viac informácií nájdete priamo v popise každého produktu. Rozhodnúť sa tak môžete ozaj na základe dostatku informácií, ktoré sú dostupné na webe.

A pre zvyšok kapely nájdete v našej ponuke aj elektrické gitary a zosilňovače značky Chord a Auna, rovnako ako mikrofóny pre spevákov a inštrumentálne mikrofóny, či rôzne druhy reproduktorov.

Prihlásenie
Prosím, zadajte sem svoju e-mailovú adresu.
Zadajte minimálne 6 alebo viac znakov
Prihlásenie
Prosím, zadajte sem svoju e-mailovú adresu.
Zadajte minimálne 6 alebo viac znakov