Hrnce na zaváranie

Vyberte
Triediť podľa
31 Výsledky pre "Hrnce na zaváranie"
Filter a radenie
Hrnce na zaváranie

Zavárané ovocie na puding, nakladané uhorky alebo dokonalé zavarené klobásky. Jednoducho dobroty zo zaváraninového pohára. Život bez nich by bol nemastný-neslaný. Ich príprava je však poriadny údel. Všetko očistiť, nakrájať, naskladať do pohárov a potom sedieť nad zaváracím hrncom, pokým všetko nie je uvarené?

 

Je na čase si to všetko uľahčiť. Ušetrite si prácu s prípravou ovocia a zeleniny vďaka našim elektrickým krájačom, ochuťte si všetko presne podľa svojho gusta, a poďme variť! Zatvorené fľaše stačí naložiť do zaváracieho hrnca plného vody, nastaviť teplotu a časovač – a je to. O všetko ostatné sa hrniec postará sám.

 

Zaváracie hrnce Klarstein však toho dokážu oveľa viac. Špeciálne „sladové kotle“ použijete pri domácom varení piva – celú súpravu nájdete pod názvami Beerfest alebo Mundschenk. Vďaka presnej kontrole teploty a prispôsobeniu na dlhý čas varenia je tento druh zaváracích hrncov ideálny na varenie domácich pív presne podľa vašej chuti. Navyše ich však dokážete využívať aj ako dávkovače horúcich nápojov ako káva či čaj. Vďaka výpustnému kohútiku môže bez akýchkoľvek úprav hrniec poslúžiť na chate či oslave.

 

Ak za deň vypijete nespočetné množstvo čaju a kávy, najlepšie vám poslúži zásobník horúcej vody. Už nemusíte čakať na zohriatie vody v kanvici – stlačte gombík, a instantná polievka či káva sú v sekunde hotové.

 

Dbáme tiež na bezpečnosť našich výrobkov, a všetky zaváracie hrnce preto majú teplotné poistky. Ak sa voda v hrnci počas zavárania vyparí, alebo by sa stroj začal prehrievať, automaticky sa vypne.

Prihlásenie
Prosím, zadajte sem svoju e-mailovú adresu.
Zadajte minimálne 6 alebo viac znakov
Prihlásenie
Prosím, zadajte sem svoju e-mailovú adresu.
Zadajte minimálne 6 alebo viac znakov