Minirúry

Hľadáte praktický spôsob, ako upiecť mäso či iné potraviny bez toho, aby ste potrebovali veľkú teplovzdušnú rúru? Vyskúšajte naše kuchynské minirúry, ktoré nájdete v ponuke e-shopu electronic-star. O kvalitu a jedinečný dizajn sa starajú naše značky OneConcept a Klarstein.

Mini rúry Klarstein sú priestorovo úsporné a hodia do každej menšej domácnosti, pre záhradkárov či chalupárov. Pripravte si vo svojej novej minirúre kompletný obed cez pizzu, koláče, pečené kurča či iné chutné dobroty. Potrebujete si rýchlo ohriať jedlo? Stačí zapnúť tohto moderného a funkčného pomocníka.

Obľubujete predsa len pečenie vo veľkom? V našej ponuke sa nachádzajú aj kvalitné a dizajnové rúry na pečenie. Ak si radi pripravujete jedlo pečením či grilovaním, z našej ponuky by vás mohli osloviť aj naše záhradné či kuchynské grily alebo teplovzdušné fritézy. V electronic-star si vyberie nový kuchynský spotrebič naozaj každý.

Naše štýlové minirúry šetria váš čas a priestor v kuchyni. K dispozícii máte rôzne nastavenia a funkcie, vďaka ktorým môžete pripravovať jedlá na rozličné spôsoby. Mrazená pizza, pečená zelenina či opekané kurča na otočnom špíze – to všetko vykúzlite v našich elektrických teplovzdušných mini rúrach.

Prihlásenie
Prosím, zadajte sem svoju e-mailovú adresu.
Zadajte minimálne 6 alebo viac znakov
Prihlásenie
Prosím, zadajte sem svoju e-mailovú adresu.
Zadajte minimálne 6 alebo viac znakov