Bytové doplnky

Vyberte
Triediť podľa
20 Výsledky pre "Bytové doplnky"
Filter a radenie

Bytové doplnky

V ponuke electronic-star nájdete bytové doplnky, ktoré sú nielen praktické, ale aj napohľad atraktívne. Hľadáte napríklad vhodný nábytok ako stoličky, kreslá či šperkovnice? U nás si vyberiete z rôznych štýlov – od retro až po moderný. Dôraz pritom kladieme aj na vysokú kvalitu stoličiek a kresiel, aby ste sa po náročnom dni mohli pohodlne oprieť a oddýchnuť si. 

Poznáte samolepky na stenu? Pri aranžovaní interiéru sa môžete nimi inšpirovať a oživiť izbu na nepoznanie! Navyše ide o zdravotne nezávadný materiál, či už zariaďujete detskú izbu alebo obývačku. Údržba samolepiacej dekorácie je veľmi jednoduchá - stačí ju jednoducho pretrieť navlhčenou handričkou. 

 

Chcete mať aktuálny vývoj počasia pod palcom? V tom prípade oceníte naše meteo stanice, vďaka ktorým získate prehľad o všetkých relevantných meraniach, výstrahách i predpovediach. Monitorovať môžete aj svoj domov a majetok bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzate. Ponúkame bezpečnostné kamery ovládané jednoduchou aplikáciou cez váš smartfón alebo tablet. 

Potrpíte si na separovanie odpadu v domácnosti? Triediť odpadky môžete teraz úplne jednoducho a pohodlne. Naše viacdielné odpadkové koše podporujú recykláciu rôznych odpadových produktov. Ich konštrukcia je vyrobená z kvalitnej nerezovej ocele a má navyše plastový podstavec, ktorý šetrí podlahu. Presvedčte sa na vlastnej koži, že triedenie odpadu je hračkou! 

Prihlásenie
Prosím, zadajte sem svoju e-mailovú adresu.
Zadajte minimálne 6 alebo viac znakov
Prihlásenie
Prosím, zadajte sem svoju e-mailovú adresu.
Zadajte minimálne 6 alebo viac znakov