Stolný futbal

Vyberte
Triediť podľa
12 Výsledky pre "Stolný futbal"
Filter a radenie
Stolný futbal

Stolný futbal - akčná hra na športové výzvy a rozhovory medzi rovnako zmýšľajúcimi ľuďmi

V žiadnom prípade sa nevyužíva len v čase majstrovstiev Európy alebo majstrovstiev sveta, ale je žiadaný medzi futbalovými fanúšikmi po celý rok: Stolno-futbalový stôl je ideálny do spoločenských salónikov a je vynikajúcou voľbou pre domácu hobby miestnosť. Aby ste mohli súťažiť s ostatnými hráčmi ponúkame vám v našom online obchode veľký výber stolnotenisových stolov. Teraz sa môžete oboznámiť s mnohými funkciami stolného futbalu a ponúkneme vám návod, na čo sa môžete zamerať pri výbere vhodného stola.

Stolný futbal - príklad športovej spôsobilosti, šikovnosti a presný inštinkt

Stolný futbal spája ľudí s rovnakými športovými záujmami a ponúka voľnočasovú aktivitu, ktorú si čoskoro nebudete chcieť nechať ujsť. Pri stole môžete dokázať, ako rýchlo dokážete reagovať na akcie svojho spoluhráča a aká je vaša koordinácia. Aby ste sa do hry skutočne dostali, musíte používať celé telo - okrem zábavy pri hre trénujete aj rôzne svalové skupiny. Je dôležité, aby ste pri stole mohli stáť rovno, aby sa horná časť tela zbytočne neprepadávala dopredu. Využívate ideálnu východiskovú polohu pre držanie tela, ktorá je pohodlná a zároveň vám umožňuje čo najväčšiu voľnosť pohybu.

Kúpa stolného futbalu - rozmanité modely stolov pre maximálnu zábavu pri stolnom futbale

Klasický stôl na stolný futbal je obdĺžnikový stôl, ktorý má tvar škatule. Herné figúrky sú zoradené na stĺpikoch. Štyri nohy dodávajú stolu stabilitu. Okrem modelov s rovnými nohami si môžete vybrať aj mierne rozšírenú verziu. Iné verzie majú zasa nohy v tvare nožníc. Keď sa nepoužívajú, dajú sa zložiť a priestorovo úsporne uskladniť. Mal by to byť stolný futbal z elegantného dreva, alebo dávate prednosť mimoriadne odolnej plastovej verzii? Môžete si tiež vybrať z rôznych dizajnov - napr. čierne alebo biele stolnotenisové stoly - a modely s LED osvetlením pre lepšiu atmosféru.

Nákup stolného futbalu - Ktorý model je ten správny?

Vďaka veľkému výberu v našom online obchode nie je výber vhodného stola jednoduchý. Oceňujete tradičný herný zážitok a chcete surfovať na stolno-futbalovej retro vlne? V tomto prípade odporúčame drevený stôl so štyrmi rovnými nohami - model, ktorý sa používal na jednu alebo dve vášnivé hry už v 30. rokoch 20. storočia. Chcete model s nízkymi nárokmi na údržbu do oddychovej miestnosti v budove firmy? Plastová verzia je univerzálna a ľahko sa čistí. Pre zábavné herne, bary a hotelový priemysel je vhodnou voľbou scénický model s farebným LED osvetlením.

Highlight medzi stolno-futbalovými stolmi - stolný futbal alebo vzdušný hokej?

Okrem klasického stolného futbalu si v súčasnosti získava čoraz viac nadšených fanúšikov aj vzdušný hokej. Hrací stôl 4 v 1 si môžete kúpiť v našom online obchode. Vďaka elektrickému ventilátoru si s týmto stolom okrem stolného futbalu zahráte aj autentický hokej. Takýto stôl je multifunkčný a ponúka vám a vašim priateľom ešte väčšiu rozmanitosť.

Pozrite si náš online obchod, kde nájdete svoj obľúbený stolný futbal a nechajte si ho pohodlne doručiť až domov!

Prihlásenie
Prosím, zadajte sem svoju e-mailovú adresu.
Zadajte minimálne 6 alebo viac znakov
Prihlásenie
Prosím, zadajte sem svoju e-mailovú adresu.
Zadajte minimálne 6 alebo viac znakov