Cyklistika

Vyberte
Triediť podľa
30 Výsledky pre "Cyklistika"
Filter a radenie

Cyklistika

Máte doma štvornohého miláčika? Na cyklovýlet sa už môžete vybrať spolu. V priestrannom prívese preveziete svojho psa pohodlne a najmä bezpečne. Naše prívesy pre psy sú vhodné pre malé až stredne veľké plemená s maximálnou hmotnosťou až 40 kg. Vďaka ventilácii, kvalitným materiálom a protišmykovej úprave sa psík bude cítiť príjemne.

Zabudnite na boľavé ruky z nákupov či nebezpečné manévrovanie bicykla s nákupnými taškami. Ponúkame vám praktické cyklovozíky, ktoré jednoducho pripevníte k bicyklu. Nákladné vozíky za bicykel značky Duramaxx sú vyrobené z kvalitných materiálov, sú nepremokavé a priestranné.

Výrobca Duramaxx myslel aj na rodiny s deťmi. Na výlet do prírody alebo parku sa môžete vybrať už aj na bicykli a nestresovať sa pri tom o bezpečnosť dieťaťa. V prívese sa bude cítiť pohodlne a zároveň bude mať vynikajúci výhľad na okolie. Odpružená náprava tlmí nárazy a chráni chrbticu vášho dieťaťa. Kúpte si online cyklovozík pre deti a hor sa do dobrodružstiev!

Počas zimných mesiacov alebo zlého počasia určite oceníte naše cyklotrenažéry. Milovníci turistiky a outdoorových aktivít zbystrite pozornosť! Máme pre vás kvalitné turistické batohy a cestovné tašky. Internetový obchod electronic-star vám ponúka množstvo kvalitného tovaru pre voľnočasové aktivity. Kúpte si nové outdoorové vybavenie ešte dnes.

Prihlásenie
Prosím, zadajte sem svoju e-mailovú adresu.
Zadajte minimálne 6 alebo viac znakov
Prihlásenie
Prosím, zadajte sem svoju e-mailovú adresu.
Zadajte minimálne 6 alebo viac znakov