Záhradné krby

Vyberte
Triediť podľa
28 Výsledky pre "Záhradné krby"
Filter a radenie
Záhradné krby

Dôvodov, prečo si zaobstarať vonkajší záhradný krb, je veľa. Nielenže si predĺžite letné večery, ale vytvoríte si jedinečnú atmosféru vo vašej záhrade alebo na terase. Vonkajšie záhradné krby sú tiež skvelou formou zábavy pre vašich hostí – či už ide o malé posedenie, alebo veľkú párty. Obávate sa o bezpečnosť používania otvoreného ohňa? Nerobte si starosti, so správnymi opatreniami môže byť vonkajší krb rovnako bezpečný ako akýkoľvek iný typ krbu.

Aké výhody ponúka záhradný krb?

Záhradný krb je ideálnym riešením, ak chcete tráviť viac času vonku v spoločnosti svojej rodiny alebo priateľov. Poskytne nielen teplo počas chladnejších večerov, ale stane sa aj útulným doplnkom vášho vonkajšieho priestoru. Môžete ho použiť na grilovanie alebo len ako miesto na posedenie a relax. Vyberte si dizajn krbu, ktorý zodpovedá štýlu vášho domu a posuňte vzhľad svojej záhrady o úroveň vyššie.

Ak máte radi romantické večery vo dvojici alebo garden párty s priateľmi, vonkajší záhradný krb je ideálnym riešením. Svojou hrejivou žiarou a praskajúcimi plameňmi určite vytvorí atmosféru, ktorá sa bude páčiť každému. Tak na čo čakať?

Hlavné benefity záhradných krbov

  • Záhradné krby predlžujú čas, ktorý môžete večer stráviť vonku s priateľmi.
  • Vytvárajú teplú a príjemnú atmosféru vo vašej záhrade alebo na terase.
  • Záhradné krby možno použiť na grilovanie alebo len ako miesto na sedenie a relax.
  • Ponúkame ich v rôznych veľkostiach, materiáloch a prevedeniach, aby vyhovovali každému vkusu alebo potrebám.

Ako si správne vybrať záhradný krb do vašej záhrady?

Pri výbere záhradného krbu si dávajte pozor na jeho materiál. Najobľúbenejším a najodolnejším materiálom je liatina. Ak však chcete ušetriť peniaze, môžete si vybrať model vyrobený z ocele alebo hliníka. V tom prípade treba mať na pamäti, že takéto krby nie sú také odolné ako tie z liatiny a vyžadujú si starostlivejšiu manipuláciu.

V súčasnosti je na trhu veľký výber rôznych modelov záhradných krbov, takže každý si môže nájsť to pravé pre svoje potreby. Pred kúpou záhradného krbu si však určite prečítajte recenzie ostatných používateľov, aby ste sa pri výbere nepomýlili.

Ako sa starať o záhradný krb?

Jednou z najdôležitejších vecí, na ktoré treba dbať pri používaní záhradného krbu je neustály dozor. Pred tým, ako necháte záhradný krb bez dozoru sa uistite, že všetky žeravé uhlíky sú uhasené a vždy používajte protipožiarnu clonu, aby ste zabránili vyleteniu iskier. Okrem toho držte horľavé materiály mimo dosahu krbu a na zakladanie ohňa nikdy nepoužívajte urýchľovače, ako je benzín alebo petrolej. Dodržiavaním týchto jednoduchých bezpečnostných tipov si budete môcť užívať záhradný krb po mnoho rokov.

Máte chuť si na záhrade grilovať?

Máte chuť na poriadnu záhradnú grilovačku? Potom určite potrebujete záhradný gril. Umožní vám nielen variť chutné jedlá pre vašu rodinu a priateľov, ale stane sa aj krásnou ozdobou vášho vonkajšieho priestoru.

Vyberte si z našej pestrej ponuky grilov!

Záhradný gril

Záhradný gril je ideálny na grilovanie vašich obľúbených jedál. Či už varíte pre vašich blízkych alebo len pre seba, záhradný gril vám túto prácu uľahčí. Vďaka veľkej varnej ploche sa do grilu zmestí veľké množstvo jedla naraz. A jeho nastaviteľná regulácia teploty zaisťuje, že vaše jedlo bude ugrilované presne tak, ako ho máte radi.

Elektrický gril

Elektrický gril bude perfektným riešením pre tých, ktorí sa nechcú trápiť s otvoreným ohňom. Používanie týchto grilov je veľmi jednoduché – stačí ich zapojiť do elektriny a užívať si teplo a atmosféru, ktorú vytvárajú. Ďalšou výhodou elektrických grilov je, že sú zvyčajne veľmi kompaktné a možno ich podľa potreby jednoducho presúvať po záhrade alebo terase.

Plynový gril

Plynový gril je skvelou voľbou pre tých, ktorí chcú pohodlné grilovanie bez starostí s dreveným uhlím. Vďaka tlačidlovému zapaľovaniu gril uľahčí štartovanie. A jeho dva horáky z nehrdzavejúcej ocele zabezpečujú rovnomerné rozloženie tepla, takže sa vaše jedlo varí rovnomerne. Porcelánové grilovacie mriežky grilu sa navyše ľahko čistia. Tak zapáľte gril a vychutnajte si lahodné grilované jedlo v pohodlí vašej záhrady!

Šikovní pomocníci do záhrady

Potrebujete vašu záhradu upraviť alebo jej dodať uníkatny dizajn? Máme všetko, čo vaša záhrada potrebuje od udržiavania až po celkový dizajn a dekorácie.

Záhradné náradie je nevyhnutné na to, aby vaša záhrada vyzerala čo najlepšie. So správnymi nástrojmi sa môžete uistiť, že vaše rastliny sú zdravé a že vaša záhrada je bez buriny a škodcov. K dispozícii je množstvo záhradného náradia, techniky a pomôcok, preto je dôležité vybrať si to, ktoré najlepšie vyhovuje vašim potrebám.

Záhradné dekorácie sú skvelým spôsobom, ako dodať vašej záhrade osobitosť a šarm. K dispozícii ponúkame množstvo rôznych záhradných dekorácií, takže každý je schopný nájsť si niečo, čo vyhovuje jeho vkusu a štýlu. Záhradné dekorácie vám spolu so záhradným nábytkom jednoznačne oživia atmosféru vo vašej záhrade a vyčarujú z nej príjemné miesto na trávenie letných večerov či dní.

Prihlásenie
Prosím, zadajte sem svoju e-mailovú adresu.
Zadajte minimálne 6 alebo viac znakov
Prihlásenie
Prosím, zadajte sem svoju e-mailovú adresu.
Zadajte minimálne 6 alebo viac znakov