Odšťavovače

Hľadáte nový odšťavovač do svojej domácnosti? V ponuke electronic-star nájdete vysoko kvalitné odšťavovače ovocia a zeleniny, vďaka ktorým budete mať doma vždy čerstvé ovocné alebo zeleninové šťavy. Začnite žiť zdravšie a kúpte si nový lis na ovocie. Zabudnite na sladené nápoje a pridajte do svojho jedálnička zdravšiu alternatívu.

Na výber u nás máte lisy na citrusy a lisy na ovocie a zeleninu. Vďaka odšťavovaču pomarančov a iných citrusov budete mať svoj príjem vitamínov pevne v rukách. Jednoduchým stlačením páky budete mať chutnú šťavu z grepov, limetiek či citrónov. Získate ju úplne jednoducho a bez námahy.

Lisy na ovocie a zeleninu nájdete u nás vďaka našim značkám OneConcept a Klarstein. Odšťavte si čerstvo dozreté ovocie zo svojej záhrady bez varenia a elektriny. Získajte lahodnú šťavu z jabĺk, bobuľového ovocia alebo čerešní. Naše odšťavovače sú veľmi kvalitné a ich obsluhu zvládnete bez najmenších problémov.

Potrebujete rozmixovať aj iné potraviny ako ovocie a zeleninu? Mohli by sa vám hodiť aj naše výkonné multifunkčné mixéry. Na výber máte rôzne druhy ponorných či stolných mixérov a vďaka nám sa môžete naučiť aj vyrábať skvelé smoothies nápoje. Začnite žiť zdravšie vďaka spotrebičom z e-shopu electronic-star.

Prihlásenie
Prosím, zadajte sem svoju e-mailovú adresu.
Zadajte minimálne 6 alebo viac znakov
Prihlásenie
Prosím, zadajte sem svoju e-mailovú adresu.
Zadajte minimálne 6 alebo viac znakov