Karaoke prehrávače a systémy

Vyberte
Triediť podľa
  • Stránka 1 / 2
83 Výsledky pre "Karaoke prehrávače a systémy"
Filter a radenie
  • Stránka 1 / 2
Karaoke prehrávače a systémy

Karaoke prehrávače a systémy

Let's sing a Song – karaoke prehrávače a zariadenia od spoločnosti Electronic-Star

Karaoke nie je obľúbenou voľnočasovou aktivitou iba v krajine svojho pôvodu – v Japonsku. Od čias jeho vynájdenia v sedemdesiatych rokoch sa karaoke spev rozšíril do celého sveta, a tak sa aj v Európe teší narastajúcemu entuziazmu.

Najneskôr s hrami ako sú "SingStar" alebo "We Sing", ktoré sú dostupné pre rôzne hracie konzoly ako Playstation, sa ázijský „národný šport“ udomácnil aj v európskych obývacích izbách. Pôvod a princíp: Pojem karaoke sa skladá z japonského slova „kara“, čo znamená „prázdny“ a zo skratkového slova „oke“ čo znamená orchester. Hudba známych klasikov je prehrávaná z karaoke CD nosičov cez karaoke prehrávač ako cez bežný CD prehrávač bez príslušného spevu, čiže ako inštrumentálna verzia. Na pripojenom monitore je väčšinou zobrazený text spevu, ktorý amatér spieva k prehrávanej hudbe. Samozrejme, v prípade potreby je s karaoke zariadením prepojený aj mikrofón.

Pre lepšiu orientáciu je text, ktorý je práve potrebné spievať, vyznačený spravidla farebne alebo nejakou animáciou, najčastejšie skákajúcou loptičkou. Teraz ste na rade Vy! Spievajte toľko, koľko táto vecička znesie a nechajte nahlas zaznieť Vaše obľúbené hity. Mnohé karaoke prehrávače a zariadenia sú, zodpovedajúc digitálnej ére, vybavené aj USB portami, a tým podporujú prehrávanie MP3 dátových súborov z USB kľúčov, MP3 prehrávačov a podobných bežných pamäťových médií. Od vysokokvalitných kompletných karaoke súprav vrátane reproduktorov, prehrávačov, zosilňovačov a mikrofónov až po samostatné karaoke prehrávače alebo zosilňovače – náš obchod ponúka práve to správne pre Vaše potreby. Obzrite sa ešte raz – kúpa karaoke zariadení a prehrávačov – od E-Star!