Posilňovacie pomôcky

Vyberte
Triediť podľa
45 Výsledky pre "Posilňovacie pomôcky"
Filter a radenie
Posilňovacie pomôcky

Posilňovacie pomôcky na samostatný domáci tréning

Či už ide o jogu, pilates, silový alebo vytrvalostný tréning - existuje mnoho spôsobov, ako zlepšiť svoju kondíciu. Pravidelné cvičenie je dobré nielen pre telo, ale aj pre myseľ. Ak chcete pravidelne cvičiť, nemusíte nevyhnutne chodiť do posilňovne. So správnymi posilňovacími pomôckami môžete cvičiť v pohodlí domova. Takto sa môžete plne sústrediť na šport a trénovať nezávisle a kedykoľvek.

Veľký výber všestranných posilňovacích pomôcok

V našom obchode s posilňovacími pomôckami nájdete široký výber vysokokvalitného vybavenia. Vďaka širokému sortimentu nájdete príslušenstvo, ktoré najlepšie vyhovuje vašim potrebám a vašim osobným tréningovým zvyklostiam.

Náš výber zahŕňa okrem iného:

  • záťažové vesty
  • fitness a jogové podložky, jogové pásy, jogové bloky
  • cyklistické a korčuliarske prilby
  • palice na treking a nordic walking
  • športtestery, monitor srdcovej frekvencie a pulzu
  • vybavenie na masáž
  • športová páska, kinezio páska

Ktoré posilňovacie pomôcky sú vhodné na čo?

Či už hľadáte fitness doplnky pre ženy alebo pre mužov - v našom obchode s posilňovacími pomôckami určite nájdete to, čo hľadáte.

Ak chcete zintenzívniť silový tréning, pomôžu vám k rýchlejším výsledkom záťažové vesty. Ak sa venujete pokojnejším športom, nájdete tu kvalitné príslušenstvo na cvičenie jogy alebo pilatesu vrátane fitness a jogových podložiek, jogových blokov a jogových pásov. Pre outdoorové športy na čerstvom vzduchu tu nájdete cyklistické a korčuliarske prilby, ako aj palice na nordic walking a treking. Ak chcete podrobnejšie sledovať svoje športové pokroky a tréningové úspechy, naše športtestery a náramky na meranie tepovej frekvencie sú ideálne.

Aby ste z tréningu vyťažili čo najviac, je veľmi dôležité, aby ste si po cvičení oddýchli. Ponúkame široký sortiment masážneho vybavenia - vrátane profesionálnych masážnych stolov, masážnych prístrojov na nohy, masážnych loptičiek, akupresúrnych podložiek a fasciálnych valčekov. Nájdete tu aj športové pásky a kinezio pásky, ktoré vám pomôžu čo najrýchlejšie dosiahnuť požadované tréningové ciele.

Poradenstvo pri nákupe posilňovacích pomôcok

V spoločnosti Elektronik-Star nájdete vysokokvalitné posilňovacie pomôcky, ktoré vám pomôže dosiahnuť rýchle tréningové výsledky. V našej širokej ponuke nájdete zariadenie, ktoré vyhovuje vašim osobným potrebám a preferenciám. Máte tak možnosť zriadiť si súkromnú posilňovňu vo vlastnom dome a cvičiť presne vtedy, keď máte chuť. Ak radi trávite čas vonku, môžete si nájsť športové doplnky, ktoré sú vhodné na outdoorové športy. Keďže by sa nemala zanedbávať ani relaxácia, nájdete tu aj veľký výber masážnych doplnkov.

Nezáleží na tom, ktorý šport vás obzvlášť baví - u nás si môžete kúpiť správne fitness príslušenstvo online.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Na čo slúžia fitness podložky?

Fitness podložky nielen chránia podlahu, ale aj absorbujú nárazy a poskytujú oporu a stabilitu počas tréningu.

Na aké športy si môžem kúpiť posilňovacie pomôcky?

V našom obchode nájdete príslušenstvo na jogu, pilates, silový tréning, vytrvalostný tréning, outdoorové športy, ako je cyklistika a nordic walking, a mnoho ďalšieho.

Aké príslušenstvo potrebujem na jogu?

Najdôležitejším príslušenstvom na cvičenie jogy je podložka na jogu. Okrem toho sa na lepší výkon pri tréningu odporúčajú jogové bloky a jogové pásy.

Pre koho sú pomôcky vhodné?

Posilňovacie pomôcky sú vhodné pre mužov a ženy všetkých vekových kategórií. Sú vhodné pre začiatočníkov aj skúsených športovcov.
Prihlásenie
Prosím, zadajte sem svoju e-mailovú adresu.
Zadajte minimálne 6 alebo viac znakov
Prihlásenie
Prosím, zadajte sem svoju e-mailovú adresu.
Zadajte minimálne 6 alebo viac znakov