Rádiá s CD prehrávačom

Vyberte
Triediť podľa
31 Výsledky pre "Rádiá s CD prehrávačom"
Filter a radenie
Rádiá s CD prehrávačom

Rádiá s CD prehrávačom

Rádiá s CD prehrávačom sú stále veľmi obľúbené. Mnohí zákazníci majú doma stovky CD, ktoré si chcú ponechať aj napriek veľkej ponuke streamovania. Preto sa rádio s prehrávačom CD stále vyrába. Rádiá s CD prehrávačom máme vo veľkom výbere a pre každý vkus.

Výhody rádia s prehrávačom CD

Fyzický nosič zvuku, ako je CD, je jednoducho iný ako hudba vo formáte MP3 prostredníctvom streamu. Mnohí zákazníci oceňujú veľký formát WAV pre jeho bohatosť zvuku a uprednostňujú ho pred komprimovaným digitálnym zvukom streamov. Rádiá s prehrávačom CD v našej ponuke spĺňajú túto požiadavku a ponúkajú vynikajúcu kvalitu zvuku. Vďaka tomu je koncert klasickej hudby rovnako príjemný ako rockový album.

Zažite viac s internetovým rádiom s CD prehrávačom

Ani milovníci klasických nahrávok sa nemusia zaobísť bez moderných technológií, pokiaľ ide o rádio. Pozemný rádiový signál je vo väčšine regiónov aj tak vypnutý. Preto rádiová časť našich rádií CD získava svoj obsah z internetu. Správy, programy alebo živé koncerty si môžete vychutnať v digitálnej kvalite bez šumu. S rádiom Dab s CD sa konečne skončili časy vŕzgania a syčania. A ak chcete opäť vložiť vlastný disk, časť rádia s CD prehrávačom je pripravená. Rádio s CD prehrávačom tak ponúka to najlepšie z oboch svetov.

Aké rádio s CD prehrávačom si kúpiť?

K dispozícii je veľký výber rádií s CD prehrávačom. Zastúpené je všetko - od malých a praktických zariadení na nočný stolík až po veľké blastery. V prípade drahých zariadení odporúčame venovať pozornosť aj Bluetooth a portu USB. To ponecháva všetky možnosti a kanály otvorené. K týmto jednotkám môžete dokonca pripojiť prehrávač vinylových platní s konektorom USB. Rádiá s CD sa dobre hodia do kuchyne, na balkón alebo do spálne. Tieto praktické zariadenia sú tiež ľahké a prenosné, takže ich môžete vziať kamkoľvek so sebou ako každodenného spoločníka. Všetky rádiá s CD prehrávačom majú integrovanú priehradku, do ktorej možno uložiť napájací kábel. Aby sa spotreba batérie pri mobilnom používaní udržala v medziach, odporúčame používať nabíjateľné batérie. Rádio Dab s CD alebo internetové rádio s CD má integrovanú batériu, ktorá sa nabíja prostredníctvom konektora USB.

FAQ

Potrebujete ešte rádio s prehrávačom CD?

Čas CD ešte zďaleka neskončil. Strieborné disky sú stále najlepšie fyzické nosiče zvuku s najlepšou kvalitou zvuku. Okrem toho si mnohí zákazníci za posledné desaťročia vytvorili doma peknú zbierku. Aby bolo možné ho stále používať, je pripravený prehrávač CD s rádiom.

Koľko energie potrebuje rádio CD?

Ak si často beriete so sebou rádio s prehrávačom CD, mali by ste používať dobíjacie batérie. Spotreba batérií nemá zmysel z ekologického a ekonomického hľadiska. Ak sa však rádio používa dlhší čas pomocou kábla, batérie by sa mali opäť vybrať. Takto sa vyhnete poškodeniu.

Čo je internetové rádio?

Väčšina starých pozemných rozhlasových staníc bola alebo čoskoro bude vypnutá. Nahradil ho digitálny rozhlasový signál cez internet. Výsledkom je obrovský výber kanálov s príjmom bez šumu.
Prihlásenie
Prosím, zadajte sem svoju e-mailovú adresu.
Zadajte minimálne 6 alebo viac znakov
Prihlásenie
Prosím, zadajte sem svoju e-mailovú adresu.
Zadajte minimálne 6 alebo viac znakov