Humidory

Vyberte
Triediť podľa
14 Výsledky pre "Humidory"
Filter a radenie
Humidory

Kvalitné humidory pre milovníkov cigár

Humidory sú vždy dobrou kúpou pre milovníkov kvalitných cigár. To umožňuje skladovať vysokokvalitné a chutné výrobky na fajčenie pri optimálnej teplote a vlhkosti. Je dôležité, aby ste si vybrali humidory, ktoré vyhovujú vašim potrebám a požiadavkám. Ukážeme vám, aké možnosti máte k dispozícii.

Humidor v rôznych prevedeniach

V našom sortimente nájdete humidory rôznych veľkostí a dizajnov. Spoločným znakom všetkých skriniek je jednoduchá a dobre viditeľná regulácia teploty a regulácia vlhkosti vďaka dobre viditeľnému vlhkomeru. Vďaka rôznym policiam a veľkostiam možno bezpečne a v najlepšom prostredí skladovať malé aj veľké zbierky cigár. Humidor ponúkame aj v kombinácii s chladničkou na víno. Pretože cigary aj vína by sa mali skladovať pri optimálnych teplotách. Takto môžete pokryť oba prvky len jednou jednotkou a optimalizovať tak nároky na priestor a spotrebu energie. Zodpovedajúca skrinka humidor ponúka aj zabudované osvetlenie, takže si svoju zbierku môžete prezerať bez otvárania dvierok. To vám môže uľahčiť výber správnej cigary v samotnej skrinke.

Oblasť použitia humidoru

Okrem profesionálneho používania v špecializovaných predajniach sa humidory čoraz častejšie používajú aj v súkromnom prostredí. Pretože každý, kto sa zaujíma o cigary, ich nechce vždy kupovať v malých množstvách v špecializovanom obchode, ale rád ich skladuje aj doma. Keďže však cigary pri nesprávnom skladovaní veľmi rýchlo strácajú svoju chuť, je potrebné ich chrániť. V humidore sa cigary udržiavajú pri optimálnej teplote a vlhkosti, a tak sa môže rozvinúť a zachovať ich plná aróma. Ak teda chcete mať doma svoju obľúbenú odrodu vo väčšom množstve, mali by ste zvážiť kúpu humidoru.

Kúpa týchto humidorov má zmysel

Ak si radi vypijete fľašu alebo dve vína a zároveň sa nebránite vychutnaniu si dobrej cigary, mali by ste si vybrať humidory, ktoré ponúkajú aj vlastnú chladničku na víno. Takto zabijete dve muchy jednou ranou a môžete využívať optimálne teploty. Ak však fajčíte hlavne cigary a chcete zabezpečiť vysokú kvalitu na malom priestore, mali by ste si kúpiť čisté humidory. Tie zabezpečujú optimálnu reguláciu teploty a kontrolovanú vlhkosť v celom interiéri.

FAQ

Prečo sa humidory vždy dodávajú s cédrovými zásuvkami?

Cédrové drevo sa tradične používa v humidoroch. Dobre absorbuje vlhkosť, a tým zabezpečuje jej rovnomerné rozloženie. Okrem toho sa hovorí, že aróma dreva odpudzuje tabakové červy a pozitívne ovplyvňuje chuť cigár.

Má kombinácia humidoru a chladničky na víno zmysel?

Zvlhčovače vzduchu v kombinácii s chladničkami na víno sú čoraz obľúbenejšie. Je to okrem iného spôsobené tým, že tak pri cigarách, ako aj pri vínach, dobré a profesionálne skladovanie výrazne prispieva k aróme. Ak radi pijete víno a fajčíte cigary, takáto kombinácia má veľký zmysel.

Môžem cigary dlhodobo skladovať v humidore?

Všeobecne platí, že cigary môžete v humidore skladovať až päť rokov, kým nestratia svoju arómu.
Prihlásenie
Prosím, zadajte sem svoju e-mailovú adresu.
Zadajte minimálne 6 alebo viac znakov
Prihlásenie
Prosím, zadajte sem svoju e-mailovú adresu.
Zadajte minimálne 6 alebo viac znakov