Záhradné grily

Vyberte
Triediť podľa
33 Výsledky pre "Záhradné grily"
Filter a radenie

Záhradné grily

V každom z nás sa ukrýva kuchár. V niektorých z nás sa však prebúdza iba počas leta – a obzvlášť pri grilovaní. Veď kto by sa nechcel zhostiť role grilmajstra a pripravovať šťavnaté steaky, alebo opekané huby a zeleninu.

Gril je, podobne ako ohnisko, v záhrade centrom spoločenských aktivít. Aj vďaka nemu budú letné posedenia krajšie, a hlavne oveľa chutnejšie! Ako si však gril vybrať, a na čo si dať pri výbere pozor? Ak chcete mať základný prehľad, čítajte ďalej. Pre tých, čo hľadajú viac informácií však máme pripraveného aj podrobného Poradcu pri výbere záhradného grilu!

Uhlie a drevo

V kategórií záhradných grilov nájdete grily na tuhé palivo – uhlie a drevo. Hoci majú svoje nevýhody (treba ich čistiť a lietajúci popolček môže zašpiniť celú záhradu), majú aj jednu obrovskú výhodu. Neopakovateľnú chuť dymu a ohňa, ktorú inak tak jednoducho nedosiahnete.

Vyberte si tú správnu veľkosť

Každá záhrada a každý grilmajster majú svoju ideálnu veľkosť grilu. Pre občasné grilovanie na terase je malý skladací gril ideálom. Nevyčarujete na ňom síce šefkuchárske jedlo, ale chutné grilované rebierka alebo rybu je úplne ideálny.

Ak máte na grilovanie permanentné miesto ako je altánok alebo vyhradená časť terasy, ale nechcete si grilovanie zbytočne komplikovať, otvorené ohnisko alebo šibenicové a trojnožkové grily sú jednoduchou a účinnou zlatou strednou cestou.

A pre skutočných fajnšmekrov, alebo ľudí, ktorých grilovačky sú často pre veľa ľudí, sú tu veľké záhradné grily s poriadnou plochou, na ktorej môžete naraz piecť jedlo pre viac ľudí. S krytom na údenie a teplomerom pre maximálnu kontrolu nad prípravou jedla.

Objavte vnútorného šéfkuchára

V našej ponuke nájdete aj niekoľko špeciálnych grilov, ktoré potešia každého, kto má rád zaujímavé varenie a jemné experimentovanie:

KAMADO grily s vnútornou keramickou vložkou pomáhajú udržať teplo, a dovolia vám aj variť celé jedlá alebo piecť koláče na grile!

Pre milovníkov údených chutí bude zaujímavým objavom gril s udiarňou, v ktorej môžete skúšať chuť rôznych druhov dreva a experimentovať s dĺžkou udenia.

A nakoniec otočný gril s roštom vám pomôže obslúžiť skutočne celý regiment. Upečte si malé jahňa či prasiatko tou najtradičnejšou metódou na d žeravým uhlím.

Sú aj iné možnosti

Chcete si preniesť radosť z grilovania do vnútra – ale bez neporiadku a dymu? Alebo máte radi jednoduché čistenie? Na našom e-shope nájdete hneď niekoľko alternatív. Kuchynské elektrické grily Klarstein vám pomôžu pripraviť rovnako chrumkavé mäso alebo zeleninu aj uprostred zimy. Navyše sa jednoducho čistia a sú veľmi skladné.

Máte v záhrade pripojenie na plyn, a nechcete sa namáhať s uhlím alebo drevom? Pozrite si našu ponuku plynových grilov!

Prihlásenie
Prosím, zadajte sem svoju e-mailovú adresu.
Zadajte minimálne 6 alebo viac znakov