Záťažové vesty

Vyberte
Triediť podľa
19 Výsledky pre "Záťažové vesty"
Filter a radenie
Záťažové vesty

Záťažové vesty – univerzálny tréning na posilnenie sily a vytrvalosti

Záťažové vesty dokážu účinne podporiť rôzne druhy tréningov. Dá sa pomocou nich zlepšiť kondička a v závislosti od tréningového zámeru budovať svalovú hmotu alebo spaľovať tuky a v podstate podporovať koordináciu. Rôzne veľkosti a hmotnosti umožňujú individuálne použitie záťažovej vesty. Náš sortiment zahŕňa záťažové vesty rôznych prevedení a s rôznymi hmotnostnými jednotkami.

Zapojte do tréningu záťažové vesty

Vesta so závažiami je vhodná napríklad ako doplnkový tréningový nástroj pri vytrvalostnom tréningu, akými sú beh alebo turistika. Dodatočná váha na tele pomáha aktívne spaľovať tuk a posilňuje svaly. Záťažová vesta sa preto môže používať nielen na beh, ale aj na bežné každodenné pohyby. Dá sa nosiť napríklad aj pri nakupovaní alebo bicyklovaní. Je tiež cenným pomocníkom pri silovom tréningu. Kto má rád tréning s vlastnou váhou, môže výkon jednotlivých cvikov jednoducho nahradiť záťažovou vestou.

Napríklad kľuky alebo drepy sa stanú väčšou výzvou. Záťažovú vestu možno použiť aj na crossfit, teda kombináciu vytrvalostného a silového tréningu. Aj tým, ktorí už majú určité obľúbené cvičenia, dodajú záťažové vesty pri tréningu dodatočný impulz. Bez ohľadu na typ tréningu – pri používaní záťažových viest je správne držanie tela a čisté prevedenie cvikov ešte dôležitejšie kvôli dodatočnej hmotnosti. Môže byť teda užitočné začať s malými závažiami, aby ste najskôr získali istotu.

Používanie záťažovej vesty – akú váhu by som mal použiť?

Pri nosení záťažových viest, samozrejme, vždy záleží na individuálnej telesnej konštitúcii a cieli tréningu. Skúsení športovci so solídnymi skúsenosťami v silovom tréningu môžu použiť napríklad 30 kg vestu. Na druhej strane, ak používate záťažové vesty prvýkrát alebo máte problém odhadnúť vhodnú hmotnosť, mali by ste si vybrať ľahšie alebo nastaviteľné záťažové vesty. Značka Capital Sports ponúka napríklad modely, ktoré majú základnú hmotnosť, ale odnímateľné závažia. Sú ideálne na skúšanie rôznych váhových jednotiek a obmieňanie záťaže aj intenzity tréningu podľa potreby.

Okrem hmotnosti je rozhodujúci ďalší faktor – pohodlie. Záťažové vesty musia sedieť a dobre priliehať. Ak je nosenie naopak skôr nepohodlné alebo dokonca obmedzuje voľnosť pohybu, model nie je vhodný na osobné použitie. Ak si opäť nie ste istí, najlepšie je začať s nižšou hmotnosťou, akou je napríklad hmotnosť záťažovej vesty do 10 kg, a potom ju v prípade potreby zvýšiť. Neskôr je možné použiť aj záťažovú vestu s hmotnosťou 20 kg alebo 30 kg.

Kúpte si záťažové vesty Capital Sports a individuálne optimalizujte svoj tréning

Capital Sports ponúka komplexný sortiment moderných, pohodlných a funkčných záťažových viest. Rôzne prevedenia alebo tvary, veľkosti, varianty a hmotnostné jednotky ponúkajú široký výber. Na každodenné použitie, silový alebo vytrvalostný tréning, alebo na ich kombináciu – záťažové vesty Capital Sports sú všestranné. Široká ponuka:

  • záťažová vesta s hmotnosťou 5 kg
  • záťažová vesta s hmotnosťou 10 kg
  • záťažová vesta s hmotnosťou 20 kg
  • záťažová vesta s hmotnosťou 30 kg

Ponuka umožňuje individuálne prispôsobenie tréningovej úrovni a príslušným cieľom tréningu. Bez ohľadu na to, ktorý model si vyberiete, vždy je zaručená bezpečná platba, bezplatná doprava a 60-dňová lehota na vrátenie tovaru.

Prihlásenie
Prosím, zadajte sem svoju e-mailovú adresu.
Zadajte minimálne 6 alebo viac znakov
Prihlásenie
Prosím, zadajte sem svoju e-mailovú adresu.
Zadajte minimálne 6 alebo viac znakov