Elektrické variče

Vyberte
Triediť podľa
15 Výsledky pre "Elektrické variče"
Filter a radenie
Elektrické variče

Ste často na cestách alebo bývate v menšej domácnosti a hľadáte kvalitný a šikovný elektrický varič, ktorý vám ušetrí čas a miesto? V ponuke electronic-star nájdete indukčné elektrické variče, varné dosky a dvojplatničky, ktoré môžete vziať kdekoľvek so sebou. O ich jedinečný dizajn a vysokú kvalitu sa starajú značky Klarstein a OneConcept.

S našimi elektrickými varnými platňami sa nemusíte báť, že zostanete odkázaní len na studenú kuchyňu. Na dovolenke či pri kempovaní sa o vaše kulinárske dobroty postará kvalitný elektrický varič. Varenie, zohrievanie a udržiavanie teploty ešte nikdy nebolo jednoduchšie. Povrchy našich indukčných varných platní sú jednoducho udržiavateľné a odolné.

Hľadáte nové elektrické spotrebiče do vašej kuchyne? Vyberte si z našej ponuky kvalitné keramické varné dosky, rúry na pečenie alebo výkonný digestor. Naše spotrebiče do domácnosti sú kvalitné a prezentujú sa jedinečným dizajnom, ktorý by nemal chýbať v žiadnej modernej kuchyni.

V ponuke elektrických varičov nájdete aj šikovné osobitné varné platne, ktoré sa hodia do záhrady, kempu či na rôzne cateringové podujatia. Na zložitejšiu prípravu jedál vyskúšajte našu indukčnú trojplatničku. Electronic-star sa snaží prinášať nápadité kuchynské spotrebiče, ktoré vám uľahčia a spríjemnia prácu v kuchyni.

Prihlásenie
Prosím, zadajte sem svoju e-mailovú adresu.
Zadajte minimálne 6 alebo viac znakov
Prihlásenie
Prosím, zadajte sem svoju e-mailovú adresu.
Zadajte minimálne 6 alebo viac znakov