Terče na šípky

Vyberte
Triediť podľa
17 Výsledky pre "Terče na šípky"
Filter a radenie
Terče na šípky

Terče na šípky

Šípky sa tešia veľkej obľube. Niet sa čomu čudovať, pretože poskytujú zábavu a postarajú sa o veselé spoločenské večery. Šípky s mäkkým hrotom umožňujú použitie v interiéri. Hru šípok si tak môžete vychutnať vo vnútri bez toho, aby ste sa museli obávať poškodenia steny alebo nábytku. V obchode nájdete veľký výber moderných šípok a šípkových automatov. Prečítajte si o rôznych variantoch a o tom, na čo by ste si mali dať pozor, keď si chcete kúpiť terč na šípky.

Kúpa šípkových automatov – veľký výber pre každého

Kým kedysi sa šípky hrávali skôr v krčme, postupom času sa stala táto záľuba čoraz populárnejšou. Preto nie je prekvapujúce, že mnohí by chceli mať elektronický terč na šípky aj doma. Modely sa v priebehu rokov neustále vyvíjali. Hry s mnohými variantmi poskytujú veľa zábavy a rozmanitosti, napríklad:

  • count down 301, 501 nebo 701
  • cricket
  • shanghai

Vďaka 70 variantom si ich môžete vždy prispôsobiť podľa svojich preferencií. Počet sa líši v závislosti od modelu. Napríklad terč Dartor obsahuje 26 rozličných hier s viac ako 70 variantmi, zatiaľ čo terč Masterdarter obsahuje 38 hier a 211 herných variantov. Líši sa aj možný počet účastníkov. Hrať môže napríklad až 8 alebo 16 hráčov. Špeciálna funkcia: ak nie sú k dispozícii žiadni spoluhráči, terč na šípky ponúka virtuálneho súpera. Aby ste mohli hneď začať, dostanete aj potrebné príslušenstvo, ako sú šípky, letky a náhradné hroty.

Elektronické terče na šípky – výhody

Integrovaný herný počítač terča na šípky pohodlne počíta body vďaka senzorom a vy ich môžete odčítať z LED displeja. Je veľmi únavné zapisovať body po každom hode všetkých hráčov a počítať ich. Moderný terč na šípky to spraví za vás. Okrem skóre sa zobrazuje aj to, ktorý hráč je na rade a koľko hodov zostáva do konca aktuálnej hry. Moderné modely majú držiaky na šípky a dvierka, ktoré terč chránia pred prachom a nečistotami, keď sa nepoužívajú. Oplatí sa preto bližšie sa pozrieť na jednotlivé produkty a porovnať ich. Moderný šípkový automat ponúka v porovnaní s jednoduchým terčom na šípky značnú pridanú hodnotu.

Kúpa terča na šípky

Či už v obývačke, na záhrade alebo v garáži, hranie šípok v dobrej spoločnosti sa stalo obľúbeným koníčkom. Ak si chcete kúpiť terč na šípky, mali by ste si vopred uvedomiť, čo je pre vás dôležité. Ak je terč na šípky elektronický, ušetríte si starosti s počítaním bodov. Šípkový automat to preberie za vás. Môžete sa venovať hádzaniu a nemusíte sa neustále zaoberať počítaním. Celkovo by mali byť použité kvalitné materiály, aby bol terč mimoriadne odolný a aby sa šípky sa neodrážali. Vyberte si svoj obľúbený terč v internetovom obchode. Nájdete tu veľkú ponuku rôznych terčov na šípky a príslušenstva, ktoré sú tiež súčasťou dodávky. Aby sa zabránilo poškodeniu stien a nábytku v domácnosti v prípade neúspešných hodov, šípky majú plastové mäkké hroty, ktoré optimálne zapadajú do terča.

Prihlásenie
Prosím, zadajte sem svoju e-mailovú adresu.
Zadajte minimálne 6 alebo viac znakov
Prihlásenie
Prosím, zadajte sem svoju e-mailovú adresu.
Zadajte minimálne 6 alebo viac znakov