Chovateľské potreby

Vyberte
Triediť podľa
17 Výsledky pre "Chovateľské potreby"
Filter a radenie

Chovateľské potreby

Uvažujete nad kúpou nového prístrešku pre svojich domácich miláčikov? Ak hľadáte búdy pre psa, kuríny alebo transportné klietky a tašky, odporúčame vám produkty značky OneConcept. Búdy pre psy patria do základnej výbavy chlpáčov, ktorí trávia veľa času vonku. Pri výbere prístreška dbajte preto na správnu veľkosť a pohodlie. Veľkou výhodou je tiež izolovaná búda, aby ju pes mohol využívať aj v zime.

Nie je žiadnym tajomstvom, že mláďatá sú temperamentné, šantia a chcú objavovať okolie. Preto je dôležité vytvoriť im priestor, v ktorom budú v bezpečí. Nenechajte nič na náhodu a zaobstarajte si ohradu pre domáce zvieratá. Pevnú konštrukciu a dostatočný priestor na voľný výbeh oceníte pri chove šteniatok, králikov, ale aj morských prasiatok. Stačí si len vybrať svojho favorita z našej ponuky.

Preferujete domáce vajíčka namiesto kupovaných? Doprajte svojim sliepkam kvalitný kurín, za ktorý sa vám štedro odvďačia. Nezabudnite mu vybrať správne miesto, najlepšie niekde na svetle a v bezpečí od prípadných predátorov. Dôležitým faktorom je aj udržiavanie čistoty a dostatočný príval čerstvého vzduchu.

Okrem prístreškov pre domácich miláčikov nájdete v našej ponuke aj ďalšie príslušenstvo. Vonkajší filter do akvária, automat na kŕmenie či vrhač loptičiek pre psov. V prípade, že máte na záhrade vlastné jazierko, kvalitná jazierková technika by nemala u vás chýbať. Nové čerpadlo alebo odsávač bahna môžete nakúpiť pohodlne online ešte dnes!

Prihlásenie
Prosím, zadajte sem svoju e-mailovú adresu.
Zadajte minimálne 6 alebo viac znakov
Prihlásenie
Prosím, zadajte sem svoju e-mailovú adresu.
Zadajte minimálne 6 alebo viac znakov