Športové oblečenie

Vyberte
Triediť podľa
32 Výsledky pre "Športové oblečenie"
Filter a radenie

Športové oblečenie

Chystáte sa na tréning? Nemali by vám chýbať funkčné tréningové nohavice a tričká so štýlovým dizajnom. Dámske a pánske športové tielka a tričká z našej ponuky sú mimoriadne mäkké, priedušné a vynikajúco odvádzajú vlhkosť. Čoraz väčšej obľube sa tešia aj kompresné tréningové tričká a nohavice, ktoré vďaka jedinečnej technológii zlepšujú koordináciu svalstva.

Na cesty aj do fitka vám príde vhod praktická športová taška alebo ruksak. Naše ruksaky na turistiku a voľnočasové aktivity sú nepremokavé, mimoriadne odolné, priestranné a navyše sa výborne nosia. Investujte do batohu, ktorý vás nezradí ani pri tých najnáročnejších podmienkach. Naša cestovná taška značky Capital Sports sa dá nosiť aj ako batoh alebo ťahať ako vozík.

Vyberte si z našej ponuky jedinečné produkty Capital Sports. Táto značka sa vyznačuje mimoriadnou kvalitou, funkčným dizajnom a inováciami. Výrobcovia skutočne mysleli na všetko. Chcete si zlepšiť kondičku? Pozrite si aj naše stroje na posilňovanie, trenažéry či iné fitness vybavenie do domácej posilňovne.

Venujete sa vo voľnom čase turistike? Nenechajte si ujsť naše vybavenie na kemping, u nás nájdete stany, samonafukovacie matrace, spacáky aj kvalitné batohy. Vybavíme vás pre tréning doma aj na voľnočasové aktivity. Kúpite si online svoje nové kvalitné športové vybavenie už dnes.

Prihlásenie
Prosím, zadajte sem svoju e-mailovú adresu.
Zadajte minimálne 6 alebo viac znakov
Prihlásenie
Prosím, zadajte sem svoju e-mailovú adresu.
Zadajte minimálne 6 alebo viac znakov