Kávovary

Vyberte
Triediť podľa
42 Výsledky pre "Kávovary"
Filter a radenie

Kávovary

Ste milovník dobrej kávy a hľadáte nový kvalitný kávovar, ktorý splní aj tie najtajnejšie sny každého kávičkára? Vyskúšajte naše presso stroje na výrobu kávy. Ich jedinečný dizajn si zamilujete a ich kvalita vám bude vždy výborne slúžiť. Začnite každé ráno čerstvo pomletou upraženou kávou, ktorá bude perfektne pripravená vďaka vášmu novému stroju na kávu.

V našej ponuke nájdete rozličné druhy automatických alebo prekvapkávacích kávovarov, aby si mohol vybrať aj ten najnáročnejší gurmán. Ponúkame pákové espressá, rýchlovarné kávovary a množstvo príslušenstva, aby vaša káva bola vždy perfektne vyladená. Hľadáte nový mlynček na kávu alebo penič mlieka? V našej ponuke nájdete všetko, čo potrebujete na vytvorenie bezchybnej kávy pre vás a vašich blízkych.

Electronic-star ponúka aj variče na espresso, vďaka ktorým v priebehu dvoch minút môžete servírovať až šesť šálok s plnou espresso arómou. Ponúkame automatické stroje na kávu, ktoré šetria váš čas, sú dizajnové a vysoko kvalitné. Zarytých kávičkárov určite poteší naša široká ponuka presso strojov a prekvapkávacích kávovarov.

Hľadáte nové zariadenie do vašej kuchyne? Internetový obchod s elektronikou electronic-star vám pomôže s výberom tých najkvalitnejších spotrebičov pre vašu domácnosť. Určite oceníte aj naše dizajnové rýchlovarné kanvice a elektronické čajníky, vďaka ktorým budete mať doma vždy perfektne pripravené teplé nápoje.