Power Racky

Vyberte
Triediť podľa
9 Výsledky pre "Power Racky"
Filter a radenie
Power Racky

Power Racky: domáca posilňovňa – všestranný tréning rôznych svalových skupín

Mnohí športovci a fitness nadšenci oceňujú tréning svalov nielen izolovane a čiastočne, ale tiež tréning celých svalových skupín v najrôznejších častiach tela. Na tento účel sa oplatí kúpiť Power Rack. Ponúka širokú škálu cvičení, ktoré sa dajú plne prispôsobiť individuálnym tréningovým cieľom. Všestranné možnosti použitia robia z Power Racku vyhľadávaný zdroj vypracovaného tela.

Na rozdiel od klasickej posilňovacej stanice sa Power Racky vyznačujú prvotriednou ergonómiou. Pre koho je takáto multiposilňovňa vhodná a aké verzie sú k dispozícii? Spoločnosť Capital Sports zhromaždila najdôležitejšie informácie a vo svojom bohato zásobenom online sortimente má pripravené veľké množstvo vhodných Power Rackov, ktoré si môžete sami vyskúšať a presvedčiť sa o nich.

Kúpte si Power Rack a zdokonaľte svoje workouty

Power Racky pozývajú k efektívnemu cvičeniu, ktoré výborne zvládnu začiatočníci aj profesionáli. Majú početné možnosti nastavenia, aby bolo možné vykonávať vhodné cvičenia na každej úrovni tréningu. Ďalšou výhodou Power Rackov je, že tréningy sa dajú vykonávať aj na relatívne malom priestore. Sú teda vhodné aj do menších tréningových miestností. K dispozícii je aj Power Rack s kladkou. Tá dopĺňa tréning o ďalšie aspekty. Hrazda ako súčasť Power Racku ponúka možnosť posilňovať svaly rúk a chrbta prostredníctvom zhybov.

Okrem toho sa dajú cvičiť bicepsové zdvihy a skracovačky pre definované brušné svaly. Nezanedbávajú sa ani svaly nôh, ramien a hrudníka. Z toho vyplýva, že multifunkčná posilňovňa je ideálna na precvičenie celého tela. Plány sa menia. Dokonca aj fitness plány. Vďaka všestrannosti cvikov je možné tréning kedykoľvek rozložiť alebo prispôsobiť meniacim sa tréningovým cieľom. Vďaka tomu sú Power Racky od CAPITAL SPORTS flexibilným a vyhľadávaným tréningovým zariadením.

Power Racky verzus fitness štúdio: výhody domácej posilňovne v skratke

Power Racky sú známe predovšetkým z posilňovní. Najmä pre pracujúcich ľudí je niekedy cesta do fitness centra po práci príliš náročná. Power Rack s kladkou alebo bez nej doma splní rovnaký účel a dá sa oveľa flexibilnejšie začleniť do každodenných činností. Cviky sa dajú vykonávať okamžite, bez zvyčajného čakania v posilňovni. Multifunkčná posilňovňa sa preto považuje na jednej strane za efektívnu a na druhej strane za účinnú. Okrem toho sa náklady na takýto Power Rack po krátkom čase amortizujú. CAPITAL SPORTS kladie veľký dôraz na dobrý pomer ceny a výkonu, aby zostali investičné náklady primerané.

Kúpte si Power Rack od Capital Sports vo výbornej kvalite a v trendovom prevedení

Power Racky, ktoré sú u nás k dispozícii, sa vyznačujú vynikajúcou stabilitou a robustnými materiálovými vlastnosťami. Vďaka tomu majú dlhú životnosť a sú spoľahlivými spoločníkmi na ceste k športovej budúcnosti. V ponuke máme Power Racky v klasických farbách ako čierna alebo strieborná, ale tiež v štýlových trendových farbách, akou je červená. Takýto Power Rack je ideálny ako zaujímavý prvok vo vašom interiéri.

Prihlásenie
Prosím, zadajte sem svoju e-mailovú adresu.
Zadajte minimálne 6 alebo viac znakov
Prihlásenie
Prosím, zadajte sem svoju e-mailovú adresu.
Zadajte minimálne 6 alebo viac znakov