Záťažové vrecia

Power bag

Nároky na fitnes zariadenia sú vysoké. V ideálnom prípade umožňujú veľa cvikov v interiéri aj exteriéri. Mali by byť aj cenovo dostupné. To všetko platí pre Power Bag. To umožňuje, aby bol tréning navrhnutý funkčne. Zlepšujú sa aj koordinačné schopnosti. Sypký výplňový materiál a neustále sa meniace ťažiská ponúkajú určité výhody.

Silový tréning s Power Bag - účinný silovo-vytrvalostný tréning

Powerbag prináša do tréningu veľa rozmanitosti a pomáha zvyšovať silu a vytrvalosť. Vďaka tomu môžete trénovať kdekoľvek a kedykoľvek chcete. Rukoväte odolné proti roztrhnutiu s penovým poťahom umožňujú širokú škálu cvičení, napríklad:

  • trhy
  • švihy
  • nadhody

Pomocou nej možno zintenzívniť kondičné cvičenia, ako sú výpady alebo drepy. Nakoniec neexistuje takmer žiadne cvičenie, pri ktorom by sa Power Bag nedal použiť. Z jednoduchého vreca sa stane všestranný tréningový nástroj na dokonalé precvičenie celého tela.

Power bag 10 kg

Powerbag 10 kg je, ako prezrádza hmotnosť, naplnený 10-kilogramovou zmesou: skladá sa z piesku a nití. Penové polstrovanie udržiava tvar a tlmí nárazy.

Power bag 20 kg

Powerbag 20 kg je tiež vyrobené z piesku a nití, ale zmes váži 20 kg. Týmto spôsobom môžete prispôsobiť hmotnosť svojim tréningovým požiadavkám a úrovni kondície. Power Bag je možné plniť aj vodou. Vzhľadom na množstvo možných variácií ich možno zaradiť do každého tréningového plánu, či už ide o začiatočníka alebo fitnes profesionála. Power Bag s hmotnosťou 10 kg je vhodný pre začiatočníkov a Bag s hmotnosťou 20 kg pre profesionálov. Vďaka rozsahu váhových tried si každý môže nájsť tú správnu mieru zaťaženia.

Výhody tréningu s Power Bag

Zatiaľ čo bežné závažia, ako sú jednoručné činky alebo dlhé činky, sú tuhé, Powerbag presvedčí svojou pružnosťou vďaka sypkému materiálu výplne. Pri pohybe výplne je telo neustále nútené udržiavať rovnováhu a kompenzovať pohyby piesku. Tým sa zároveň trénujú svaly. Cvičenie je s Power Bags veľmi dynamické. Najmä svaly trupu sa dajú posilniť lepšie ako s činkami. V neposlednom rade sú napínané všetky svaly. Pravidelný tréning prospieva aj prstom a predlaktiam. Na rozdiel od cvičenia s činkou umožňujú rukoväte a slučky mimoriadne efektívne a kreatívne pohyby. Účinne sa stimuluje aj spaľovanie tukov. Riziko poranenia je relatívne nižšie vďaka poddajným výplňovým materiálom.

Kúpiť Power bag

Či už doma, v záhrade alebo v parku, Power bag ponúka rozmanitý, efektívny a na mieste nezávislý tréning na zvýšenie sily a vytrvalosti. Je možné s ním vykonávať rôzne cviky, ako napríklad trhanie, hojdanie, tlačenie a zdvíhanie. Držadlá, ktorými sú vaky vybavené, zabezpečujú dokonalé uchopenie a umožňujú spestriť tréning. Vrecko naplnené pieskom je k dispozícii v rôznych hmotnostných triedach. Takto môžete tréning prispôsobiť podľa potreby. Iné Power Bags sú naplnené tekutinou, napríklad vodou, aby bolo možné nastaviť rôzne zaťaženia. Prostredníctvom všestranných pohybov možno trénovať rovnováhu tela, svaly a najmä stabilitu trupu.

Prihlásenie
Prosím, zadajte sem svoju e-mailovú adresu.
Zadajte minimálne 6 alebo viac znakov
Prihlásenie
Prosím, zadajte sem svoju e-mailovú adresu.
Zadajte minimálne 6 alebo viac znakov