Pasívne reproduktory a reproboxy

Vyberte
Triediť podľa
26 Výsledky pre "Pasívne reproduktory a reproboxy"
Filter a radenie
Pasívne reproduktory a reproboxy

Pasívne reproduktory a reproboxy

Priaznivci kvalitného zvuku nájdu v ponuke nášho e-shopu výkonné pasívne reproduktory. Na rozdiel od aktívnych reproduktorov neobsahujú vlastný zosilňovač, zato však nepotrebujú samostatný napájací zdroj. Energiu čerpajú zo zosilňovača zvukového systému a využívajú sa najmä na ozvučenie väčších priestorov. Presvedčte sa na vlastné uši, že zvuková technika od electronic-star prináša prvotriedny zvuk!

Či už chcete technicky zabezpečiť udalosti ako svadba alebo hudobný koncert, na naše ozvučenie a osvetlenie sa môžete vždy spoľahnúť. Vyvážené zvukové vlastnosti reproduktorov značiek Auna, Malone, či Skytec sú vhodné na podujatia rozličného charakteru. Konzistentne kvalitný zvuk a suverénne basy môžu vďaka nášmu e-shopu zdobiť aj váš audio systém. 

Zaujíma vás štúdiová technika alebo DJ technika? Vyberte si z našich spoľahlivých komponentov s dlhou životnosťou, ktoré vás nesklamú ani pri pravidelnom používaní. Pevná konštrukcia v podobe ochranných rohov či filcového poťahu zabezpečuje montáž na pódiá bez ujmy. Rovnako odolne sa materiál chová aj pri transporte. Nakúpte pohodlne online ešte dnes!

Napojte bez problémov svoj pasívny reproduktor k HiFi a TV zariadeniam vďaka širokým možnostiam pripojenia. V kombinácii s vyváženým zvukovým výkonom a precíznou konštrukciou ide o skvelý produkt aj pre mobilných DJov. Reproduktory od electronic-star si svoje miesto nájdu skutočne u každého. 

 
Prihlásenie
Prosím, zadajte sem svoju e-mailovú adresu.
Zadajte minimálne 6 alebo viac znakov
Prihlásenie
Prosím, zadajte sem svoju e-mailovú adresu.
Zadajte minimálne 6 alebo viac znakov