Domáce pekárne na chleba

Máte radi chuť a vôňu čerstvo upečeného chleba? Vďaka našim domácim pekárničkám môžete mať doma vždy čerstvý chlieb podľa vlastnej chuti a preferencie. O štýlový dizajn našich domácich pekární chleba sa stará značka Klarstein. Domáce pekárne na chleba Klarstein sú skvelými pomocníkmi, vďaka ktorým si môžete vychutnať domáci voňavý chlebík každý deň.

Potrebujete vypracovať cesto na chleba, koláče, pizzu či cestoviny? To všetko zvládne vaša nový domáca pekáreň. Stačí vložiť suroviny a zvoliť želaný program. Čerstvý chlieb ako od pekára si môžete vychutnať bez toho, aby ste museli skoro vstávať. Vďaka časovaču si presne nastavíte, kedy má byť chlieb hotový či ohriaty.

Domáca pekáreň chleba je výborná aj pre ľudí s potravinovou intoleranciou. Majte úplnú kontrolu nad tým, z čoho sa skladá vaše jedlo. K dispozícii máte aj špeciálny program na bezlepkové cesto. Je jedno, či obľubujete celozrnný, biely alebo sladký chlieb. Elegantná domáca pekáreň by nemala chýbať v kuchyni žiadneho milovníka chleba.

Radi doma pečiete a pripravujete rôzne dobroty? Prácu vám uľahčí aj nový kuchynský robot z našej ponuky. Na špeciálne skladovanie vášho čerstvo upečeného chleba použite náš chlebník alebo praktické boxy na koláče. Kúpte si novú domácu pekáreň chleba online už dnes. Jej praktický rozmer a skvelý výkon milo prekvapia každého nového majiteľa. 

Prihlásenie
Prosím, zadajte sem svoju e-mailovú adresu.
Zadajte minimálne 6 alebo viac znakov
Prihlásenie
Prosím, zadajte sem svoju e-mailovú adresu.
Zadajte minimálne 6 alebo viac znakov