Tanečné tyče

Vyberte
Triediť podľa
1 Výsledky pre "Tanečné tyče"
Filter a radenie
Tanečné tyče

Profesionálne tanečné tyče Klarfit do štúdia, alebo na domáce použitie

Vyformuj si postavu a staň sa kráľovnou ladných pohybov!

Zahoďte predsudky – tanec pri tyči dávno nepatrí len do striptízových barov. Práve naopak, v dnešnej dobe sa teší čím ďalej tým väčšej popularite a priťahuje množstvo žien a pozor, aj mužov. Tanec pri tyči alebo aj tzv. pole dance je taktiež vo svete uznávanou športovou disciplínou.

Je určený pre každého, kto si chce zlepšiť ohybnosť tela, posilniť svaly a pekne vyformovať postavu. Nie je to jednoduché, avšak pravidelným tréningom sa dajú dosiahnuť super výsledky. Naučíte sa pracovať s vlastnou váhou, naberiete silu (nielen) v rukách a postupom času môžete prejsť aj na zložitejšie cviky akrobatického charakteru.

Profesionálnu tanečnú tyč Klarfit si môžete namontovať doma o strop a vytvoríte si tak svoje vlastné tanečné štúdio, kde môžete trénovať, kedy sa vám len zachce. Naša pole dance tyč je extrémne odolná tyč, vyrobená z chrómovanej ušľachtilej ocele. Je vhodná ako pre začiatočníkov, tak pre profesionálov.

Postupne naberie vaše telo na flexibilite a spoznáte svoje nevídané možnosti. Netreba sa na začiatku vzdávať, treba zamakať, pravidelne trénovať a výsledky sa zaručene dostavia. Váha ani vek nie sú prekážkou. S pozitívnym prístupom to zvládnete, zabavíte sa a zatancujete si – je to výborný spôsob, ako sa odreagovať cez víkend, alebo po náročnom dni v práci. A navyše, váš priateľ či manžel túto aktivitu zaručene ocení, verte nám. Skúste ho prekvapiť svojim tanečným vystúpením. K tanečnej tyči Klarfit vám tiež pribalíme inštruktážne DVD, aby ste vedeli, ako na to. Stačí sa len odhodlať a začať!

Zaobstarajte si profesionálnu tanečnú tyč Klarfit vo farbe, ktorá sa vám páči a začnite pracovať na svojej figúre a ženskosti ešte dnes! Pevná a stabilná tyč vás bezpečne udrží. Tyč je teleskopická, dá sa teda rozšíriť podľa výšky stropu v miestnosti. Montáž je jednoduchá a bez vŕtania, tyč je ľahko rozoberateľná a prenosná. Tyč je statická, avšak, ak si želáte zefektívniť vaše vystúpenie, môžete si ju nastaviť tak, aby sa otáčala s vami! Silikónový krúžok na oboch stranách tyče zabezpečí, že na strope ani podlahe po umiestnení nezostanú žiadne nepríjemné škrabance a odtlačky. V našej ponuke nájdete aj tanečnú tyč Golden Dust, ktorá vyniká svojim titánovým plášťom, zlatá farba jej dodáva punc luxusu a poskytuje ešte lepšie uchopenie.

Prihlásenie
Prosím, zadajte sem svoju e-mailovú adresu.
Zadajte minimálne 6 alebo viac znakov
Prihlásenie
Prosím, zadajte sem svoju e-mailovú adresu.
Zadajte minimálne 6 alebo viac znakov